| SVD a întrebat:

Am o problema si poate ma ajtati sa o rezolv.nu prea stiu cum sa incep asa ca o sa zic direct:Mi-e teama de tabla.Stiu ca suna amuzant dar asa e.In special la matematica, fizica si chimie.Cand sunt in banca si profesorul ne da un exercitiu, stiu sa il fac, dar cand ma duc la tabla uit totul. Mi-e teama sa nu ma certe proful sau sa rada colegii de mine.Proiblema este ca eu am note destul de bune, 9 si 10 la aceste materii, si stiu ca ma descurc, dar imi ia ceva timp daca sunt la tabla si proful ma cicaleste si sta cu ochii pe mine. Ce sa fac sa scap de aceasta fobie? FUNDITA! aPP SUNT IN CLS A 7A

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vorbeste cu psihologul scolii, te va ajuta.

| stefyk97 a răspuns:

Oh stefi, cum sa-ti zic eu oare? frica de prof? frica de tabla? il vezi tu pe adrian sa faca pe el inainte sa-l asculte la vreo materie, si el chiar nu invata, dar tu...ce naibalaughing