| Spanac a întrebat:

Am o problema sad
Un baiat din clasa nu stiu daca ma place sau nu.
Vorbeste intruna cu mine si cand nu vorbesc cu el se supara, se tine dupa mine, ma obliga sa ies cu el in curtea scolii ( in spatele scolii ).
Dar mi-a spus ca ii place de o alta fata.
Minte sau nu? Ii place de mine?
Ascult parerea voastra... Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| MEMO a răspuns:

Daca a spus cai place de alta fata e posibil sa te fi mintit ca sa nu crezi ca e disperat, dar el chiar e happy.
Vrea sa fiti impreunawinking

2 răspunsuri:
| Dianafamous a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine xd

| InoTkd95 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii exact ce gandeste. Te poate considera o prietena buna si isi doreste sa petreaca mai mult timp cu tine. Sau chiar te place dar totusi vrea sa iti ascunda acest lucru. Hmm... incearca sa te porti pozitiv cu el, sa ii raspunzi la jocuri si daca continua iti vei da seama ca te place. Succes!happy>big grin