| aDDa_4644 a întrebat:

Hii TPU, pai sa va spun problema meahee hee
Cand ies pe coridor, sau in curtea scolii, unul coleg din scoala se tot uita la mine gen:se HOLBEAZA, ori unde ma duc se uita dupa mine si uneori lucru asta ma enerveaza.
Nu stiu ce intentii are, nu vorbeste cu mine, nu imi spune absolut nimicstraight face
Spuneti-mi si parerea voastra ce ar trebui sa fac sa-mi dau seama ce e in capshorul lui.thinking

Răspuns Câştigător
| anaconda619 a răspuns:

Nu stiu eu zic sa vorbesti cu el sau poate ca te place si ii e rusine sa iti spuna

2 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Poate ca ii plk d tine...
mai bine il intrebare de ce se uita asa la tine...happy

| alexdj a răspuns:

Pai ar trebui sa-l intrebi de ce se holbeaza la tine si dac nu raspunjde sa incerci prin intermediul prietenilor tai sau ai lui sa vezi ce e in caoul lui sau ce intentii are. poate te iubeste in taina