| byancacool a întrebat:

Buna TPU am pus multe intrebari si mis-a raspuns pe TPU si chiar sunt folositoare si va multumesc celor care m-ati ajutat.
Acum am o alta intrebare:
Eu sunt saten potrivit nu este nici inchis nici deschis si eu as vrea sa am o nuanta spre brunet.Mentionez ca nu vreau sa ma vopesc. Dar as vrea sa stiu ce alimente sau tratamente imi mai pot inchide culoare parului.Am mai vazut ca o fata a mai pus o intrebare asemanatoare numai ca ea il vroia spre blond si am vazut ca a primit raspunsuri deci va rog eu daca stiti nu ezitati sa raspunde-ti.
Dau fundita la cel mai folositor raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Cand eram mica mama ma spala cu oua batute. (batea ouale intr-un castron si le aplica dupa samponare limpezire)
P. S. o sa mirosi ca un cuib de gaini. dar rezultatul conteazabatting eyelashes