| artistu55 a întrebat:

Am pus pe facebook o poza, insa nu la profil sau coperta.Eu as vrea sa o pun ca poza de profil, dar sa fie pusa cu tot cu like-uri.Eu am vazut ca unii asa fac:o pun direct acolo cu like-urile de dinainte.Deci,cum fac big grin? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Editezi poza...pui numarul exact de like-uri pe poza si o salvezi.

| BiancaCR a răspuns:

Ii dai click pe poza actuala unde scrie schimba fotografia si apoi dai "alege dintre fotografii" si o cauti in albume. Voila fundita? big grin