| MadaCriss a întrebat:

Buna TPU.Am sa apelez la voi in caz ca ma puteti ajuta cu ceva.Ieri Matusa cu care stau mi-a lasat o suma de bani anume 135lei sa imi iau rechizite. Intre timp ma suna "Cea mai buna prietena a mea" sa imi zica ca si ea vrea sa mearga cu mine sa isi cumpere rechizite.Eu am aceptat ideea si am venit la ea la bloc unde mai era cu inca doi baieti.Ea era neobisnuit de politicoasa... Si ma lua in brate mereu. Eu ii ziceam sa inceteze din a mai face asta dar ea zicea da bine bine...am mai stat ce am mai stat iar ea se facea ca o suna un
anumit prieten ca a lesinat si sa mearga la el au luat taxiul dar ei nu aveau bani de taxi...Am mai stat vreo 20 de minute si apoi m-am uitat in buzunar sa vad daca mai aveam bani si nu ii mai aveam....Am fost furat iar ea nu vrea sa recunoasca ce sa fac sa ii recuperez daca se poate sau macar sa aflu daca ea a fostbig grin? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GoRuN a răspuns:

Pai daca zici ca te tot lua in brate, poate ea a fost. Poate imbratisandu-te iti umbla prin buzunare.

| MadaCriss explică (pentru GoRuN):

Exact la asta m-am gandit si eu...

2 răspunsuri:
| spidermanule a răspuns:

Pai poti sa ii recuperezi sau sa afli daca ea a fost dar sa rezolvati asta intre voi sa nu spuneti la altii iar daca nu vrea sa tii dea inapoi du-te si spuneo la parintii ei chiar daca suna stupid eu ti-am raspuns daca vrei imi dai funda plz?laughing