| teodoraaa293993929192 a întrebat:

Buna tpu...Am sa pun o intrebare mai ciudata si nu am nevoie de raspunsuri de genul "nu fuma","poti face cancee", etc..Cunosc foarte bine riscurile si nu am nevoie de asemenea raspunsuri.
Ideea era, conteaza cum tii tigara atunci cand tragi din ea? Mi s-a spus ca nu tin tigara bine atunci cand trag si nu inteleg ce importanta are. Imi puteti spune va rog daca conteaza si cum se tine corect? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Lasa ca o sa- ti spuna cei pe care vrei s -ai impresionezi cu fumatul.pe cand cat de greu e sa te lasi...

| Werrich a răspuns:

Eu nu zic sa nu fumezi, sunt banii tai, sunt plamanii tai, fa ce vrei.

Tu cum tii tigara? AFLA ce poate spune despre o persoana modul in care fumeaza! Vei ramane uimit cat de multe poti afla: FOTO
https://www.sport.ro/......-foto.html

| mastadont a răspuns:

Nu contează cum o ții ci cum tragi din ia. Poți să o ții și între degetele de la picioare dacă o poți duce la gură happy