| Ramona_1642 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.acum cateva zile am fost cu prietena mea undeva si nu am venit la scoala si cand am venit totul era schimbat.colega mea m-a intrebat daca poate a stea cu una din prietenele mele cele mai bune in banca.aceea prietena vorbea cu cineva despre care spunea ca nu o suporta.inca suntem prietene foarte bune... dar ce sa fac ca sa fim ca inainte? fundita

Răspuns Câştigător
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Pai stai mai mult timp cu ea
mergi cu ea aproape peste tot
vorbiti intre voi si spune-i ca ai vrea ca prietenia voastra sa fie ca inainte
cumpara`i cadouri micute
spune-i ca este cea mai buna prietena a ta.
si cam atat
fundita te rog

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa vorbesti cu ea sa vezi problema care e intre voi.

| 1782 a răspuns:

Pai stai mai mult cu ea si incearca sa vorbiti despre diverse lucruri oarecum asa o sa va raspudeti la intrebari unei alteia
aaa. si nu incerca sa te ti dupa ea incontinuu ca te va considera enervanta chiar daca nu iti va spune.
nu stiu... cel mai bine e sa comunicati asta e cel mai important
si na daca va intelegetii iar bine incearca sa nu va mai certati din orice prostie ca asta va indeparteaza una de alta
na si sti cum se zice ca dupa ce legi o prietenie din nou tot ramane nodul deci... ai grija :*
baftawinking!

| Lorenutz12 a răspuns:

rolling on the floor oaa! XD Asta e un pic ciudat! Dar trebuie sa nu-ti pese cel putin eu asa fac! daca te vede nepasatoare si ele o
sa renunte!