| Luly1802 a întrebat:

* Cum sa fac un baiat sa ma placa? *

# 1. Ne cunoastem de 2 ani. Suntem vecini, dar eu stau la bunica [ complicat ]. Ne salutam si ne zambim. Insa, nu prea ne vorbim. Decat pe site-uri de socializare, dar nici acolo prea des. Niste sfaturi?
# 2. Vreau sa imi dea mai multa atentie, dar nici sa ma creada ca il sufoc. As vrea sa ne intelegem foarte bine, imi place foarte mult de el. Dar nu stiu cum sa il fac ca sa ma observe cat de cat.; D

* Acum sa nu ma credeti o obsedata. Imi place de el. Banuiesc ca majoritatea stiti prin ce trec. Cel de care va place nu te observa. Mda. *

As vrea sa imi dati niste sfaturi bune. De care ma pot folosi.
Ofer funda. ♀

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-i verde-n fata si cu siguranta se va fastaci

Răspuns utilizator avertizat