| dokrin a întrebat:

Buna TPU.a orelatie cu prietena mea de 2 ani si pot sa zic ca am dezamagit-o cum sa fac sasi recapete increderea in mine si cum sa fac sa nu ne mai certam asa des. ajutati-ma va rog.multumesc

Răspuns Câştigător
| marya1994 a răspuns:

Pai totul depinde de tine daca dupa tot ce ai facut inca mai este cu tine inseamna ca te iubeste. Asa ca primul lucru pe care trebuie sa il faci este sa iti ceri iertare si sa ii spui ca o iubesti si ca vrei ca totul sa fie bine. si invata sa o respecti sa nu o mai inseli eu daca eram in locul ei nu te iertam asa ca pretuiesti-o si nu uita din cand in cand sa ii mai iei cate o floare

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt vorbe ca o incredere pierduta se mai poate recupera. Sper ca fata sa nu se lase din nou pacalita. Numai bine!

| Koalass a răspuns:

Incearca putin sa te schimbi pentru ea si ai sa vezi ca va fi totul mult mai bine. schimbare in sensul bun. adica fii si tu mai tandru cu ea, pentru a evita certurile incearca mult timp de acum incolo sa evizi sa o mai minti sau sa te vada in compania altei fete ca o vei face sa fie geloasa si va aduce motive pentru o cearta. fii si tuh mai cald cand ridica tonul la tine.toate acestea se fac cu multa vointa din partea ta. eu iti urez succes!

| marya1994 a răspuns:

Pai cu ce ai dezamagit-o?

| dokrin explică (pentru marya1994):

Am dezamagit-o cu multe....prima data am inselat-o dupa aia am vorbit urat cu ea cum mi-ar placea sa fiu cu alta intotdeauna o fac sa sufere vazandu-ma in compania altei fete mai frumoase(desi la ea nu-i place) iar cel mai rau cand am avut banchetul de a 12-a acolo pot sa spun ca m-am"destrabalat"cu altele ceea ce a dus-o intr-o stare de neexplicat

| marya1994 a răspuns (pentru dokrin):

Pai totul depinde de tine daca dupa tot ce ai facut inca mai este cu tine inseamna ca te iubeste. Asa ca primul lucru pe care trebuie sa il faci este sa iti ceri iertare si sa ii spui ca o iubesti si ca vrei ca totul sa fie bine. si invata sa o respecti sa nu o mai inseli eu daca eram in locul ei nu te iertam asa ca pretuiesti-o si nu uita din cand in cand sa ii mai iei cate o floare