| AndreeaS3409 a întrebat:

Heii! am o intrebare pentru voi!
Inainte un baiat se uita tot timpul după mine pe hol, mi e imi plăcea de el si era o conexiune intre noi, pentru ca si eu ma uitam la el fix in ochi.
Iar acum de fiecare data cand trec lasa capul in jos, apleacă capul, dar nu înțeleg de ce pentru ca eu voiam sa ma uit la el si el la mine. I am dat cerere pe Facebook si mi-a șters o, asa cred.
Va roog sa ma ajutati sa il inteleg, in special băieții de ce faceți asa?
Eu nu am vorbit cu el niciodată, nu ne cunoaștem, suntem in clase diferite.

2 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Poate acel băiat are o relație cu alta fata.Ti-a dat semne că te place? Toți oamenii se mai uită unul la altul.Nu înseamnă că te place dacă face asta.Nu mai suferii atâta.Cauta-ti alt băiat sau încearcă să vorbești cu el si sa il întrebi ce s-a întâmplat.

| CristoduloLucian a răspuns:

I-ai dat cerere pe Facebook dar nu ai avut curaj sa ii spui ce simti