| 3ly a întrebat:

Buna TPU laughing Am si eu o intrebare mai ciudata. De ce prima data cand vedem un baiat/ o fata ne indragostim, dupa nu ne mai place de acea persoana laughing.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Probabil incepi sa-i vezi defectele, ma refer la niste defecte pe care tu ca fata nu le accepti si asta te distanteaza

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Eh, depinde acum de fiecare...

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Hormonii lucreaza de fiecare data cand vedem o persoana draguta laughing), la fel patesc si eu laughing

| 3ly explică (pentru xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx):

Mda O.o. nu mi-se pare normal. da fielaughing oricum in mare parte se vad defectele. happy

| Grecu_Anca_1987 a răspuns:

Avem noi senzatia ca ne andragostim dar nu e asa, e ceva care e pe moment sau pentru putin timp.o dragoste adevadata e pe o perioada de ani.