| XxPufosheniaXx a întrebat:

Buna TPU happy
am si eu o intrebare happy prietenul meu s-a despartit de mine aum 3 luni, dar inca se da la mine si imi spune cuvinte frumoase, dar si mai suparatoare sad
ce ar trebui sa fac in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Probabil nu vrea decat sa ramaneti prieteni si sa continui sa ai acea incredere in el. Nu stiu ce sa faci...lasa totul sa decurga in mod natural si o sa-ti dai seama care este scopul luiwinking

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

"Se da la tine" poate fi doar din politete, simplu spune-i ca nu vrei sa mai fi deranjata sau si mai simplu...nu-i raspunde, va inceta sa-ti mai dea atentie.