| 69123 a întrebat:

am si eu o intrebare si daca se poate sa ma ajuta-ti cu ceva sfaturii :* deci : eu am avut o relatie cu un baiat de 3 luni si ne-am despartit, si el are alta dar eu il mai plac ce sa fac? oare ma iubeste si imi face inciuda sau m-a uitat? ( ne-am despartit ca era gelos, si a vrut mai multe de la mine si eu nu am vrut) funddita :*

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Acum el e langa o alta care poate vrea mai multe de la el. incerca sa il uiti, sau vorbeste cu el ca si cum a-ti fi amici. Daca te mai place se va da de gol

| 69123 explică (pentru BlueViP):

Msss :* :* am sa incercwinking