| krm23 a întrebat:

am si eu o mica, mare problema! sunt cu un tip de vreo 7 luni.la inceput totul era perfect, chit ca doar eu mergeam la el, dar nu conta atat timp cat eram impreuna(vesnica relatie la distanta)ne vedeam saptamanal, petreceam saptamanal chiar si 2-3 zile...intre timp mi-am gasit de munca, de vazut ne vedeam tot mai rar, pana acum vreo luna...am mers la el, totul bine si frumos, a mers la munca(e sofer-mergea la bucuresti)la care dupa vreo 3 ore imi trimite un mesaj sec"am facut accident". de atunci am devenit din ce in ce mai distanti, vorbeam la 2-3 zile si si atunci daca il sunam eu.aseara dupa o luna si ceva ne-am vazut.am fost distanta si rece cum era si el, poate sa ma razbun, sau habar nu am. povestind printre chesti, mi-a spus ca a fost stresat, ca era agitat din cauza locului de munca. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Pai intr-adevar cand ai probleme cu locul de munca, masina esti stresat si nu prea cred ca avea chef sa te ingrijoreze. Poti avea incredere, dupa parerea mea. happy Eu totusi cred ca nu vroia sa te ingrijorezi. Asta e motivul. Pentru ca daca te mai zapacea si pe tine cu problemele lui...

| krm23 explică (pentru TrixLove):

Multumesc

| krm23 explică (pentru TrixLove):

Pana la urma s-a intamplat inevitabilul...sunt la munca, la care pe la 1 imi zice vin la tine. dupa care apai e prea tarziu.m-am saturat de atat neatentie.asa ca l-am trimis la plimbare