| Renata10 a întrebat:

TPU! Am si eu o mica problema...Am comandat de curand o rochita de pe un site si azi am primit-o.Imi place foarte mult, si are un material foarte bun dar mi se pare ca imi este putin cam mare.Mama zice ca imi sta bine si ca e bine asa, ca nu e mare deloc.Nu stiu ce sa fac.Ma gandesc daca sa o returnez sau nu.Va rog, ajutati-ma! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa o pastrezi, nu cred ca are rost sa mai dai banii pe transport daca e doar putin mai maricica, dar iti vine bine. Si eu sunt interesata de site.Ni l-ai putea spune, te rog? big grin

| Renata10 explică (pentru Wowhow):

Am luat-o de pe site-ul bon prix. happy multumesc pentru ajutor

| Wowhow a răspuns (pentru Renata10):

Multumesc de raspuns, cautam de mult un site de hainute.happy Si nu ai pentru ce, mi-a facut placere sa te pot ajuta.:*

4 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Patreaz-o! Nu are nimic daca e putin mai mara.
App de pe ce site ai luat-o?big grin