| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Am si eu o nelamurire. observ ca unii dintre voi pun o gramada de intrebari stupide si nefolositoare pe TPU.Pt ce naiba le puneti?!
Ca m-am saturat sa primesc mail(cate 1 la 1 min).
Puneti naibii si voi intrebari la care poti sa ajuti pe cineva raspunzand.nu ceva gen "ce credeti sunt frumoasa?"ca m-am plictisit deja!
PEntru cei care nu stiu inca TPU este pentru a ne ajuta reciproc la chestiuni care nu stim raspunsul si vrem cu adevarat sa il aflamstraight face. nu e sa pui intrebari de plictiseala!
P.S.Pt cei care ma sustinwinking si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar ca sa nu mai fii stressata, alege sa nu ti se mai trimita mail la fiecare intrebare postata.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Schimbă-ţi emailu'. Pune altu' pe care nu intri des (asta ca să te nimereşti cu 300 când îl deschizi laughing ).
Şi da, ai dreptate.

| No a răspuns:

Eu te sustin. Unele intrebari sunt fara rost, puse doar de plictiseala. E cred ca acele intrebari sunt puse doar pentru a da funditse mai usor, sau naa thinking Imi place pentru ca acesta e un site unde poti ajuta oamenii in diferite domenii si in schimb si ei te ajuta pe tine.
P.S. si primesti si un premiu la raspunsurile bune : FUNDITSE! :X oh go on

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive explică:

Multumesc pentru cei care ma sustin!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu sunt de acord cu tine.Te sustinlove struck