| Winners10 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.

Vreau sa trimit un pachet cuiva prin curier rapid, daua ce pachetul ajunge la persoana respectiva da bani curierului. Intrebare : Eu cum voi intra in posesia acestor bani?

Multumesc anticipat!

Funda big grin

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Cand trimiti pachetul, vorbesti sau completezi ce trebuie, te ajuta ei, eu am folosit Fan Courier si sunt foarte de treaba. Spui care e situatia, se numeste colet cu valoare declarata si plata ramburs ce iti trebuie tie. Banii iti vin tot prin curier.