| oMuffiiin a întrebat:

am si eu o problema acum cateva zile am avut unghiile facute cu verde iar azi cand le.am sters am observat ca s.au ingalbenit. e d l oja? ce pot face...am motive sa ma ingrijorez? mai pot sa imi fac unghiile. funda pntru cel mai concret rasp :X.multumesc...

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu-ți face griji e de la pigmentul puternic al ojei, eu te sfatuiesc să aștepți să crească și dupa ce se duce de tot gălbeneala să îți faci din nou unghiile dar înainte să dai cu un srat de lac pe unghie.
Așa am pățit și eu odată, iar acum dau mereu cu lac pe ungii înainte să dau cu ojă...

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca ma fac mereu cu oja mi se vor ingalbeni. si bineinteles ca asa a fost. avand in vedere ca tot anul scolar am avut unghiile facute. acum fiind vacanta am luat o pauza.