| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema.cand ascult muzica se aude doar o boxa.de ce?
am incercat pe la master volume, realtek HD audio manager, etc. si nimic sad
cine ma ajuta? dau funda.multumesc.

Răspuns Câştigător
| dcm4ever a răspuns:

Verifica mufa.]
Daca nu este de acolo ori s-a dezlipit un fir de la boxa ori s-a ars boxa.
Succes!

3 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

S-ar putea sa fie o defectiune la celelalte boxe sau nu's pornite mai bine ai intrebare. un tehnologist.Succes!>big grin

| BlueBubble a răspuns:

Ţi s-a defectat una din boxe. straight face

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Poate boxa care nu iti merge are un defect sau chiar are o problema mare.
Funda?