| marian1 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problema, care din punctul meu de vedere este destul de grava.Eu sunt o persoana foarte foarte geloasa, sunt fata si sunt zodia balanta.Cum as putea sa scap de gelozie? Fundita+++voturi cel mai bun raspuns; voturi celelalte!

Răspuns Câştigător
| karlaa a răspuns:

Eu sunt berbec si sunt foarte geloasa, acum depinde daca e gelozie sau invidie.cand esti geloasa gandeste-te la ceva frumos si calculeaza bine situatia poate doar ti se pare

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin autocontrol și încredere în partener!
Pa, pa.

| bby a răspuns:

Dupa parerea mea esti geloasa deoarece nu ai incredere in persoana iubita/apreciata tongue dar acum depinde de ce gelozie te referi aici tongue daca e in dragoste e clar ca nu ai multa incredere in acea persoana happy tot ce trebuie sa faci este sa lasi timpul sa treaca si sa iti demonstreze acea persoana iubita ca merita sa ai incredere in el