| sexymamy a întrebat:

yawn Am si eu o problema: e cam mult de scris
Stit, noi suntem 3 prietene si intr-o zi ne-am certat... si au ramas doar ele 2 iar eu acum sunt singura, nu stiu ce sa fac... ma simt foarte naspa si simt ca mor aici. straight face, am incercat sa vorbesc cu ele dar nu vor nici cum sa ne impacam, am incercat cu tot felul' de texte
Nimic nu merge.Chiar am nevoie de ele! Fara ele nu pot traii! straight face
Vreau un raspuns bun... va rog! sad

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Precum stiu si eu, si prin cate vad ca tu NU sti, nu exista prieteni in trei, la un moment dat se va intampla exact ceea ce ti s-a intamplat tie, parerea mea cauta-ti o prietena cum se cade, si care sa poti avea baza in ea.Succes!