| sexymamy a întrebat:

Am si eu o problema: e cam mult de scris

Stit, noi suntem 3 prietene si intr-o zi ne-am certat... si au ramas doar ele 2 iar eu acum sunt singura, nu stiu ce sa fac... ma simt foarte naspa si simt ca mor aici., am incercat sa vorbesc cu ele dar nu vor nici cum sa ne impacam, am incercat cu tot felul' de texte

Nimic nu merge.Chiar am nevoie de ele! Fara ele nu pot traii!

Vreau un raspuns bun... va rog!

1 răspuns:
| ilcmty a răspuns:

Buna! Daca ele nu vor sa se impace cu tine, scuza-ma ca iti zic, inseamna ca nu iti sunt prietene adevarate, ori v-ati certat atat de rau? Oricum daca zici ca ele sunt atata de importante intreaba-le de ce nu vor sa se impace cu tine, cere-ti scuze daca de la tine a inceput cearta, roaga-le sa se impace cu tine in tote felurile.Acum,noi cei de la TPU nu stiu cum te putem ajuta, certurile dintre prieteni se rezolva intre prieteni pana la urma.Nu o sa dureze pana la urma o vesnicie cearta! P.s si eu ziceam ca nu pot traii fara unii prieteni cu care ma mai cert, insa gaseste-ti prieteni adevarati cu care nu te certi in continu.Bafta!