| FloryTrandafir a întrebat:

Am si eu o problema. eu cu prietenul meu avem aproape 3 luni si avem amundoi 17 ani si intre noi 2 sunt c-am multe neintelegeri si nu stiu ce sa fac sa ne fie mai bine vorbim comunicam destul de binisor si nu am avut pana acum o prima cearta aprinsa doar ca el tipa la mine si tip si eu la el cand am nervi dar se zice ca la nervi zici orice fara sa gandesti imi zice ca ma iubeste si ca ar face orice pentru mine si ca vrea sa fie cu mine mereu ca nu ma va lasa niciodata si ca nu am sa il pierd niciodata este foarte gelos si nu suporta minciuna. Nu lasa niciun baiat sa se apropie de mine ( in caz ca ma place si ar vrea sa fie cu mine ) pentru ca ii e frica sa nu ma piarda dar i-am zis ca niciodata nu ma va pierde, acum sa revin la ce am eu nevoie de ajutor de un sfat de al vostru. Nu stiu ce sa mai cred sau sa mai fac apar multe neintelegeri pentru ca apar niste obstacole care fac sa tipam unu la celalalt si sa ne suparam dar cat de repede apar neintelegerile tot atat de repede si dispar si redevine totul la normal si cand e sa tipam ii vine parca sa planga si incepe sa aiba ochii rosi si inlacrimati si moare sa ma ajute cand am nevoie de ceva..nu stiu ce sa cred sau ce sa fac, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca te iubeste adica faza cu plansu inseamna sa el chiar simte ceva pentru tine si faza cu mici neanteleger ( la ce te referi? un exemplu mi-ar fi de ajutor) DEci eu cred ca te iubeste si fi sincera dar oricum sa sticeva: omu la nervi si la bautura spune adevaru si momentan nu gandeste ca te-a jignit sau nu. 2 barbatii pot ajunge la imnima ta pana iai ating scopul si apio pa deci ai grija apropo ce zodie e?

1 răspuns: