| Hezhex a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o problema.
Multa lume se folosește de mine pentru că sunt prea bun la inima si ii ajut, credeam ca daca faci bine primești bine dar nu e asa, ii ajut pe toti si mereu ma controlează. Vreau sa nu se mai folosească de mine, ma cred ca sunt laș si daca nu ma bat înseamnă ca mi-e frica, cum sa spun nu ca mi-e teama sa nu se supere si sa nu mai am pe nimeni? Vreau sa fiu mai dur cu ei sa nu ma creada un fricos

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu ești las dacă nu ști sate bați nu ești prost dacă oferi din inima ta cu adevărat ce vrei tu sa oferi cu adevărat nu trebuie sa fi dur sa demonstrezi nimănui nimic fi cine ești tu cu adevărat așa cum ești tu cine ești tu cu adevărat lăsai pe alți sa credea sa spună ce vrea ei despre tine pentru ca exista un Dumnezeu care a existat din tot deuna frate și el nu doarme niciodată nu mai pune la inima ce spune alți despre tine fi așa cum ești tu și continua fără frica sa faci ceia ce te face fericit cu adevărat happy