| Nymphiis a întrebat:

Bună TPU!
Am stat în chirie până să înceapă starea de urgență și aveam de plătit 600 de lei la asociație, am vorbit cu proprietarul să îi mai plătesc chiria din urmă și să îi las și garanția de 100€ + să dau banii pe asociație, el a zis să îi dau doar chiria, fără asociație. Azi când am mers era 1000 de lei la asociație, el spunând cu ceva vreme în urmă să dau doar chiria. Am luat tot, i-am dat banii și cheia și am plecat, nu am semnat nimic, contractul expiră în iulie.
Se mai poate întâmpla ceva dacă i-am dat ce a cerut și am plecat fără să semnez ceva?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce aveai așa de mult la asociație?

| Nymphiis explică (pentru Andreeush):

Pentru ca stateam cu cineva si de fiecare data cand trebuia sa platim el cheltuia banii. si nu am mai reusit