| Maya_4282 a întrebat:

Am trecut si eu a 9-a. In clasa este un baiat care ma place, dar eu incep sa nu-l mai suport! Se uita non-stop la mine, se baga singur in seama, cand eu ii intreb pe colegi daca vin in parc se baga si el repede... Chestia este ca eu nu sunt un om rau, dar nu mai suport comportamentul lui si mi-e rusine sa-i zic ca nu-l plac. M-a intrebat daca vreau sa fiu partenera lui la Balul Bobocilor. Simt ca-mi ies din pepeni! I-am zis ca ma mai gandesc... Imi este rusine sa zic "nu".
Ce sa fac? sad

1 răspuns:
| ale98 a răspuns:

Spune-i frumos ca nu-ti place de el si ca iti pare foarte rau...Te va lasa in pace daca vorbesti frumos cu el sper sa te ajute