| MirunaFlorentina12 a întrebat:

Am un complex ca sa pot spune asa. Am picioarele subtiri iar glezenele sunt la fel de subtiri si imi sta urat. Am vazut multe fete buloanoasa ca sa pot spune asa. Mi-as dori sa am si eu ceva muschi, sa fie mai groase.
Ce as putea sa fac?!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Iti faci griji degeaba.
Bulanoasele ar vrea sa fie ca tine.
Peste 10 ani tu o sa fii tot model dar ele or sa ajunga cat un tanc sovieticwinking
Daca tot doresti sa pui ceva muschi pe tine fa sport si mananca sanatos.
Alergare, inot, bicicleta.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, așa e corpul tău.
Fiecare persoană e diferită.

| Bizon95 a răspuns:

Mancat bine si sport
daca te ingrasi, si pui grasime pe coapse, nu te mai opresti si o sa iti para rau dupa timpul in care erai slaba