| aproapenu a întrebat:

happy Anu' trecut a inceput sa'mi placa de un baiat. El a aflat de la o asa zisa prietena de-a mea si mi-a dat ign. pe mess. La cateva luni dupa am inceput sa iesim p-afara, cu gasca. Atunci mi-a dat add din nou pe mess.Lucrurile erau destul de normale.Ne dadeam buna pe strada, la scoala colegii imi ziceau ca se uita dupa mine, afara era dragut cu mine etc. L-am intrebat daca are ceva cu mine pe mess si a zis ca nu. Pe mess nu prea vorbeam.De la un timp nu am prea iesit p-afara.Iese mai mult cu amicii lui.Cred sa si lui i-a placut nitel de mine.Acum nu stiu ce sa fac, cum sa mai iesim toti p-afara, pe mess mi-e jena sa vb. cu el. Nu stiu ce crede el acum ca-mi place de el sau nu. Eu asa i-am zis ca nu-l plac. Ce sa fac? Funda

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Te place mult! :p
---> ti-a dat ign`. deoarece vrea sa para mai ''interesant'' in fata ta, iar tu sa-l bagi mai mult in seama!
---> Nu te`ai prins? Asa sunt baietii! Smecherii! waiting

---> Nu`l mai baga in seama si ai sa vezi ce dragut o sa se comporte cu tine!
---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| aproapenu explică:

Hmthinking Astept mai multe opinii

| iulialostlove a răspuns:

Buna! apropiate de el dar nu ii spune ca il placi asa direct...si nu stiu dai un apropo pe mess daca vine in curtea scolii la bascket sau alt ceva sau in parc la alergat si vorbeste cu el incat sa simta ca il placi... sper sa se rezolve happy