| RockStar a întrebat:

Nu stiu cum sa incep deoarece aceste randuri le scriu printre lacrimi crying
Ieri am fost afara cu iubi si amicii lui la biliard a fost frumos crying. pana am mers fiecare la casa lui crying si a inceput sa vorbeasca cu mine urat straight face. si nu inteleg de ce cryingcrying. L-am intrebat daca am gresit cu ceva si a iesit de pe mess straight face. si i-am trm mesaj pe telefon si mi-a zis ca nu i-am gresit si ca are nervi si ca nu are chef de nimic straight face. Daca are nervi de ce trebuie sa se comporte asa cu mine :-

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca nu te iubeste si nu te respecta. Nu iti mai plange de mila si nu ii mai ierta toate pornirile astea ca nu ai de ce. Sunt destui mult mai buni decat el care stiu sa se poarte cu o fata. Nu mai insista si nu te mai ruga tot tu de el. Va intelege poate intr-un final ca a gresit, si daca vrei sa ii mai dai o sansa ..treaba ta, dar daca se mai repeta o sa iti para rau.

| RockStar explică (pentru IsabelaIssa):

Oke mersi de sfat straight face

| Chαяtreux a răspuns:

De ce nu? Atata timp cat ii permiti.

| neutrino a răspuns:

De ce trebuie ca tu sa-ti bati joc de propria tinerete?

| victorandrei a răspuns:

Pune-l la punct. Nu mai plange pentru el ca nu merita.

| FastAndFurious a răspuns:

Isi permite tot ce ii permiti tu, mai ales ca e si marlan din fire din cate il descrii. Asta la nervi te si pocneste, pentru ca are nervi, nu?

| anonymous09 a răspuns:

Nu-i motiv de suparare, o fi fost beat. incearca sa vorbesti cu el sa va impacati

| RockStar explică (pentru anonymous09):

Nu bea. apei nu ne-am certat dar sa comportat urat si nu imi place cum se comporta straight face parca as fi o povara pentru el rolling eyes. Dar totusi ieri sa comportat frumos cu mine. pana cand am mers acasa si i-am trimis niste poze pe mess si a inceput sa se comporte urat oh go on. infine. treaba lui el ma va pierde oh go on.

| ady2427 a răspuns:

Cel mai probabil nu te respecta deloc. daca fiecare am descarca nervii pe cei dragi sau pe prieteni lumea ar fi un abator.ne-am macelari intre noi.schimba atitudinea in primul rand fata de tine.respecta-te pe tine mai mult.capul sus.nu e sfarsitul lumii. daca nu ai gresit cu nimic, atunci e un prost.bafta

| MiniHeart a răspuns:

Nu.l lasa sa se comporte asa cu tine, fii autoritara. Poate sa fie cat de nervos vrea el, nu trebuie sa se descarce pe tine.