| Erekest a întrebat:

Anu trecut cam tot pe vremea asta am început sa vorbesc cu un tip...cam prin februarie ne-am certat si am decis sa nu mai vorbim...acum vorbim iarasi, el mi-a scris primul.
Ce inseamna asta? Oare sa fie vreun semn?

Răspuns Apreciat de Editori
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poate vrea pur si simplu sa repare relatia fiindca nu are o varianta mai buna de luat in considerare, nu stiu daca e un semn dar daca vrei incearca sa va dati intalnire fata in fata sa vezi daca s-a schimbat ceva la el, daca dupa intalnirea aia nu vei simti nimic, atunci zi ca vrei sa fiti doar prieteni! dar daca crezi ca de data asta va merge, e treaba ta!

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și ce e așa ciudat?
Probabil vrea să vorbească cu tine din nou.

| Erekest explică (pentru Andreeush):

Pai din moment ce am decis amandoi sa nu mai vorbim.mi se pare ciudat ca vrea din nou

| Delcatty a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. Tot el face ca sentimentele de antipatie sa se diminueze considerabil. Probabil ca si-a dat seama ca a gresit si ii pare rau de situatie. Am fost intr-o situatie similara si eu.

| LaYeR a răspuns:

Vorbeste cu el, nu ai nimic de pierdut.