| NubleReapper a întrebat:

Salut,azi m-am certat cu totii prieteni si am inceput sa nu le mai vorbesc!
ASTAZI a fost cea mai geniala zii, dupa ce m-am certat cu ei m-am simtit de parca m-am eliberat de ceva!
Oare e mai buna singuratatea?

Răspuns Câştigător
| Victor453 a răspuns:

Te inteleg perfect, eliberarea acesta eeste foarte misto, stii te simti ca ai scapt de un gunoi, precum cu asa numiti prieteni
e mult mai bine singuratatea, prinde bine, nimeni nu te contrazice, nu spune cit de rau esti, ramii cu tine, gindurile tale si viata ta!

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Singurătatea nu e bună. Un timp poți să ai o pauză să nu vorbești cu cine nu ai chef. O să-ți treacă.

| valentinatvd a răspuns:

Decat intr o companie proasta, mai bine singur.
Cu timpul o sa gasesti persoane cu, care chiar ai o conexiune, sau o sa te impaci cu fostii prieteni, atata timp cat nu sunt o influeta negativa, si sunt prieteni adevarati ar fi pacat sa aruncati tot la gunoi.