| Tofu a întrebat:

Am un amic bun pe un joc din alta tara si mi-a spus ca s-a intalnit cu o fata pe acelasi joc si au vorbit au spus povesti pana cand au inceput sa foloseasca Skype pentru a se vedea. Inainte sa faca asta, a vorbit cu acea fata timp de 5-6 luni si intr-o zi, i-a spus sa se dezbrace si au facut amandoi acelasi lucru si i-a spus sa se masturbeze si ea la fel si am fost socata, mai ales ca ea studia psihologie si el mi-a spus ca o iubea si de aia a facut-o iar eu i-am zic ca nu poti sa iubesti pe cineva prin internet, cand iubesti pe cineva, ii dai o imbratisare calda si il saruti pe buze, cu placere. Voi ce parere aveti? va rog sa raspundeti. PS: scuze pentru graselile ortografice.

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

Habar nu am ce sa i-ti raspund...dar cred ca prietenul tau are dreptate, macar a vazut-o? dar atata timp cat o place nu ai ce sa-i faci. e destul de dragut modul in care s-au cunoscut si faptul ca au continuat sa fie impreuna chiar daca nu puteau sa se intalneasca

8 răspunsuri:
| Tofu explică:

Sunt la 600km distanta si nici nu vor sa se vada+ ca dragostea nu e prin webcam.

| alexsad a răspuns:

Am impresia ca te stiu dintr-un joc...dar nu stiu daca esti tu hmm.

| alexsad a răspuns:

Atunci ma insel laughing.