| RockStar a întrebat:

Ma puteti ajuta sa ies din soc straight face?
astazi a venit prietenul meu la mine si un amic dealui straight face.
totul a fost bine si frumos straight face.
pana la un final am auzit ca a spus unu dintre ei " a murit Gellu straight face "
parca amicul lui prietenul meu a inebunit straight face.
Eu nu credeam ca chiar spune adevarul ca baiatul ala a murit pana l-am vazut ca chiar plange. straight face
A inebunit pe loc straight face... si a luat cutitul de pe masa si sa taiat tare straight facestraight facestraight face i sa desfacut pielea straight face straight face.
Mie mi s-a facut rau si ametelea cand am vazut ce a facutstraight facestraight face.
de abia puteam sa stau in picioarestraight facestraight facestraight face. ii spuneam sa nu mai planga sa se calmeze straight face ca Gellu este alaturi de noi mereu (eu habar nu aveam cine e ala ) straight facestraight facestraight face. dar na sa se calmeze putin straight facestraight face. l`am luat in brate sa se linisteasca. prietenumiu a zis sa il iau in brate straight face sa il linistesc. straight facestraight facestraight face
Ma durut si inca ma doare ca a facut asa ceva la mine in casa straight facestraight face.
A aparut si tata si a inceput sa spuna ce s-a intamplat straight facestraight face.
repede si-a revenit i-a spus ca nu stie cum naiba sa taiat. a mintit straight face infne. straight facestraight face. baetii auplecat la spitall straight facestraight face. Am ramas cu tata acasa si mi-a facut capul ca cum sa taiat si de ce straight face. x_x
L`am sunat pe prietenumiu si a zis ca acum il coase. si va trebui sa stea baiatul acela internat in spital straight facestraight facestraight face.
Doamne straight face straight face. Nu stiu daca pot sa uit socul acesta straight facestraight face. Este atat de ciudat. totul mergea perfect si dintr`odata a luat razna straight face. Oare de de straight face? Recunosc era si + baut dar na. straight facestraight facestraight face. ciudat sincer straight face.
ma puteti ajuta sa ies din acest socstraight face? maine e ziua lui prietenul meu si ce bucurie i-a facut de ziua lui straight facestraight face. doamnee sad.
Eu si iubii nu suntem in apele noastre acum mai ales cand am vazut ce a facut straight facestraight face. sincer nu il credeam in stare de asa ceva straight face. nu stiu ce sa spun. straight face sunt socata straight face

7 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Unii oameni atunci cand sunt nervosi sau beti, sunt in stare de absolut orice. Lasa timpul sa te ajute sa treci peste asta pentru ca altfel nu ai cum. Incearca sa nu te mai gandesti si cu timpul va trece.

| Bibuşca a răspuns:

Nu esti singuraaici socatasad...am citit totul de ce ai spus tu si inca nu-mi vine sa cred ce s-a intamplat si eu as fi reactionat la fel ca tine adica si acum mi-e putin frica si nici nu l-am vazut cand s-a taiat dar tu ce sa mai spuilaughing? Stiu ca e un moment, crud din viata si foarte infiorator, dar m-am gandit si mi-am cam dat seama de ce el a reactionat asa.Stii de ce? Pentru ca Gelu(prietenul lui) cred ca era cel mai bun prieten si si-a amintit ca a murit plus ca era si baut la prins nebuneala la capsad. Cred ca Gelu era ca fratiso si cand iti moare cineva drag numai stii ce poti face mai ales ca e si baut.Nu stiu cum sa faci ca sa uiti toata nenorocirea asta dar eu spun ca tu sa te gandesti la altceva de bine si sa uiti tot ce s-a petrecut acolo stiu ca va fi foarte greu( eu cand vad ceva ce ma ispaimata ca face o persoana chiar si eu nu-mi pot lua gandul de acolo si mi se face tot mai fricasad) asa cred ca esti si tuwinkingmai simplu spus ca totii oamenii ar fi reactionat ca tine, incearca cat de cat sa uiti sa te gandesti ca tot ce s-a intamplat e istorie si ca acum tu trebuie sa te gandesti la prezent ce se va intampla acuma.Succes! Sper sa iti fie totul bine si sa uiti toata acesta poveste inspaimantatoare.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da si eu am trecut printr-un soc asemanator thinkinglaughingam aflat ca prietenul meu a **** pisicilaughing)...da in fine nu stiu ce sa cred o scoala intreaga sau pe elthinking

| Fαntαsy a răspuns:

Pai daca era baut e clar.
cine stie. o fi avand si probleme psihice.
.mai stiu si eu cativa. straight face chiar e un soc sa vezi asta ( un baiat de 14 ani sa-i dea cu pumnii in cap unei fete din clasa lui din nimic, intelegenadu-se f bine si apoi sa o intrebe pe mess daca "te-ai suparat?". bine. cu totii stiam ca are probleme medicale dar nu m-am gandit ca poate fi atat de socant. si acum mai tin minte fiind martora la toata scena ).

| HasisS a răspuns:

Bine ai venit in Romania.

| RockStar explică:

Sincer nu stiu si nu cred ca pot sa uit straight facestraight facestraight face sunt socata straight facestraight facestraight face

| RockStar explică:

Doamne si daca murea la mine ce Dumnezeu faceam straight face?
dadea politia vina pe mine si pe prietenumiu ca noi l-am ucis straight face doamne straight face