| bobby998 a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu daca cineva imi poate spune cum as putea sa devin mai dur.Adica in sensul ca eu ma inmoi foarte repede dac cineva se repede la mine si vreau sa stiu cum sa ma controlez.Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ii dai una in gura si ai lasat impresia! ce sa-ti zic altceva? e cea mai buna metoda si daca te bate pe urma nu conteaza, ai last impresia de om dur, daca asta vrei da iti zic eu ca numai da daca il pici binewinking

| bobby998 explică (pentru Azµre):

Mersi mult ai dreptate data viitoare am sa pun in practica

1 răspuns: