| Sorana_Sory_1996 a întrebat:

As dori sa va intreb despre visul lucid si faza Paralizie in Somn! Cum pot scapa de monstrii care apar cand deschizi ochii dupa Paralizia in Somn. Si despre visul lucid este periculos dar si ce efecte are asupra corpului? Ma documetez pentru ca eu si o prietena dorim sa incercam. Funda

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Cu placere

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai fumat?

| Sorana_Sory_1996 explică (pentru suntserios):

Umm, sunt sigura ca nimic

| TheRealDaniel a răspuns:

Ce sa incercati, sa visati lucid? Bine. oricat de misto ar suna, asta nu este alegerea ta, putinor persoane li se intampla asta, aproximativ 20% au relatat ca au avut un vis lucid. Daca este sa ai un asemenea vis, bravo tie, dar crede-ma ca nu iti va placea in timpul visului pentru ca pare foarte real, vei avea emotii, inima iti va batea foarte tare, in functie de intensitatea visului te poti trezi plangand, am avut si eu odata un vis lucid. nu este asa de frumos pe cat suna, de fapt nu suna frumos deloc, dar experimentarea lui merita traita. La fel si cu paralizia in somn, nu depinde de tine daca vrei sa ai parte de ea sau nu. Sper ca ti-am fost de ajutor.