| danytkd13 a întrebat:

As vrea mai multe pareri.
Sunt a8a si la sfarsit de an trebuie sa facem banchetul.
Doua mame a unor colegi au ideei.
Una ar fi in Plumbuita si una langa Bamboo, dar nu ne plac ideeile.
As vrea sa stiu unde ati facut voi banchetul sau unde ar fi super sa il facem

PS:Un coleg a zis ca fiecare clasa sa il faca separat.Fiecare clasa cu momentul ei de despartire, acum nu stiu ce sa zic...in clasa sunt 7 fete din care 3 sunt cam uratebig grin. E bine sa nu sa facem banchetul toate clasele de a8a?
Faza e ca nu ne cunoastem foarte bine cei de a8a, doar din priviri si fosti colegi...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu zic că e mai bine cu toate clasele a VIII-a, și momentul e mai festiv și distracția e mai mare. Era bine daca spuneai in ce zona sunteți, ca sa putem da idei, nu are rost sa mergeți prea departe.
Uite si un ajutor pentru examene, ca vin si ele! http://lecturirecenzate.ro/ și http://povesti-si-povestiri.blogspot.com/ Succes!

| danytkd13 explică (pentru anonim_4396):

Da,dar am zis ca clasele de a8a nu se cunosc bine...
Nu ne stim intre noi.si e cam aiurea si nici nu ne intelegem binelaughing