| TraficantaDeFunde a întrebat:

as vrea sa ma apuc de citit dar fiecare carte pe care am citit-o pana acum ma plictiseea straight face Ce carti imi puteti recomanda? da sa fie cat mai interesante. captivantetongue Nu sunt genul care citeste ( de fapt nici numi plc. )da am zis sa incerc... Funda happy

Răspuns Câştigător
| LadyInBlack a răspuns:

Pai eu am inceput sa citesc zilnic de anul' trecut cand o profa mi-a recomandat Invitatia la vals de Mihail Drumes. Au urmat : Accidentul de M. Sebastian, Somnul freziilor de Maria Gronov Marinescu, Marile sperante de Dickens (nu e extraordinara), Scrisoare de dragoste de Mihail Drumes, Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes, Damnare de Lauren Kate, de George Sovu : Declaratie de dragoste, Fascinatii, Liceeni, Liliac alb in ianuarie, Extemporal la dirigentie, Dans in foisor. Codul lui Da Vinci (Dan Brown) e foarte interesant sper sa il citesti. Acum recent am inceput o serie de carti de J.L Smith : Jurnalele Vampirilor (toata seria e captivanta) si ar mai fi Mana dreapta a diavolului de John Saul. Spor la citit.winking

1 răspuns:
| PetronelaBurlacu a răspuns:

Atherton sau twilight toate seriile sau remener me