| Mariuca4562 a întrebat:

TPU! As vrea sa organizez o petrecere in pijamale si vreau cele mai treznite idei de pe pamant, pentru a organiza o petrecere de neuitat. Vreau cele mai rare idei, dar in acelasi timp si super.Nu vreau site-uri despre asta.Vreau idei scrise de voi nu copiate.Dau funda mare si generoasa :*. Pupici! :X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie cu perne,vizionati filme de groaza(din acelea care dupa ce le vizionezi trebuie sa va tineti de mana la culcare si dormiti cu plapuma trasa pe cap laughing ), decorati camera cu hartie igenica, bateti-va cu frisca sau bezele,''impodobiti-va'' una pe alta in harie igenica pe muzica ritmata-gen reggaeton, rap, rock etc...si conometrati-va, puteti sa va faceti poze, sa faceti concurs de dans sau karaoke.

| Mariuca4562 explică (pentru anonim_4396):

Foarte interesante ideile tale (ma refer sa ne imbracam in hartie apoi sa ne facem poze) ma mai gandesc si poate-ti dau funda.

| pisicutzza990 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie niste ''idei traznite'' am eu unele : noaptea,luati o lanterna si spuneti povesti de groaza. Faceti un tort, iar la urma bateti-va cu frisca. Jucati-va renumitul joc ''Bataie cu perne''. Puneti sucuri, dulciuri, mancare la un loc. Apoi povestiti, jucati adevar sau provocare. Vorbiti despre diferite fete, despre baieti.