| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa plec un weekend cu prietenii intr-un oras total necunoscut(adica cunoastem un pic locul)si sa stam pe cont propriu.
Problema este ca toti suntem minori.
Exista vreo problema(in afara de cea cu cazarea). Exista vreo problema daca ne prinde garda...adica putem sa stam un weekend intr-un alt oras decat al nostru fara sa fie vreo problema?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns:*mersi:*

Răspuns Câştigător
| N3rvos a răspuns:

Nu e nici o problema, atata timp cat nu faceti scandaluri pe acolo, si daca nu va prinde cu alcool pe strazi, dar preventiv macar unu din voi sa aiba un buletin la el, ca daca se gaseste vreunu mai tampit poate sa ceara seara datele si daca nu are nici unul buletin nu prea e bine.Numai Bine!big grin

1 răspuns:
| cosmin2221 a răspuns:

Nu cred din cate stiu trebuie sa fii major ca sa iei o camera de hotel...