| killerspike95 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu oare fetelor le plac baieti care au probleme de sanatate cum ar fi sa nu vezi sa ai ochelari, sa fii in scaun cu rotile eu am niste probleme de auz adica port aparate auditive dar problema astanu o am din nastere ma afectat doar ceva medicamente foarte tari cand eram mic si de asta fetele nu ma place ca zice ca uite ba asta e surd si nu stiu ce... cine ma poate ajuta? dau FUNDtonguewinking

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Depinde de fata..pe mine nu ma deranjeaza persoanele care au ochelari sau alte probleme atata timp cat persoana respectiva are un carater ok.Majoritatea fetelor din ziua de azi se uita doar la bani, si la baieti frumosi, insa mai sunt si exceptii, si cu siguranta vei gasi si tu persoana portrivita la timpul potrivit.In cazul problemelor mai grave cum ar fi scaun cu rotile, aici treaba sa altfel, eu am un asemenea caz in familie, oamenii normali nu se uita la astfel de persoane, si cei cu dizabilitati ca acestea ar trebui sa isi caute persoane asemenea lor. Handicapul tau nu este unul extrem de grav, asa ca vei gasi o persoana care sa te accepte asa cum esti, insa depinde si de ce fel de personalitate ai, si de preferintele tale. oricum iti doresc succes, si nu iti pierde increderea in tine

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna happy
Poi in primul rand, ata timp cand tu esti dragut si iti pasa de fata aceea nu cred ca ii va pasa. Si asa e si la mine. daca te porti frumos atunci normal ca te plac si nici nu ma uit la imperfetiunile tale.
Sper ca te'am ajutat.

| selysol a răspuns:

Salut! pe mine nu m-ar deranja daca prietenul meu ar avea asemenea probleme pana la urma nu e el de vina eu trec cu vederea acest amanunt daca dragostea e mare si imi place sufletul, atitudinea nu ma prea uit la aspect adica sa aiba un aspect decent cat de cat dar in ziua de azi mai multe persoane judeca o persoana dupa aspect si dupa boli departandu-se de ele eu zic sa nu te stresezi prea tare caci persoana potrivita va veni cand nici nu te asteptihappy chiar am vazut recent o poza in care se casatoreau 2 tineri iar el era in scau cu rotile aia mi s-a parut dragoste adevarata...

| KM3 a răspuns:

Eu sunt fata si gandesc asa:indiferent de cum arati, sau ce probleme ai, tine minte ca Dumnezeu nu va uita de tine si iti va aduce in cale o fata care sa placa baiatul asa cum este. Fetele sunt diferite intre ele.Sunt unele care sunt rele de gura si care si-ar bate joc, dar sunt si fete intelegatoare care nu isi bat joc si care vor sa te ajute.In cazul persoanele care au problemele pe care le-ai mentionat in intrebare, acei baieti ar trebui sa caute fete care sa ii inteleaga problemele si care sa fie buna cu el.Eu una de exemplu nu imi place sa imi bat joc de oameni cu astfel de probleme, deoarece nu stii niciodata cum o sa ajungi.