| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu un psiholog dar pe internet, pentru ca am la scoala un psiholog dar mi-e prea rusine sa vorbesc cu el. Nu ca ar fi cine stie ce probleme adica chestii mai intime dar sunt mai timida si mi-e teama nu stiu de ce.Am niste chestii de familie pe care simt nevoia sa le vorbesc cu cineva si nu stiu cu cine. Stiti ce vreau sa spun? Vreau sa vb cu cineva care sa nu rada de mine. Multumesc.

8 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna! Poti avea incredere in mine, te pot ajuta, am mai intalnit cazuri.
Id`ul meu este kissme_anna01

| Liviu a răspuns:

Eh mai bine ai face un cont anonim si apoi ai posta intrebarea'
Ce atat?!

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Uite nu trebuie sa iti fie rusine sa te destainui

vorbeste cu un psihlog real care iti da sfaturi si te ajuta intr-un mod real nu pe internet si sa te poate minti.

NU ITI FIE TEAMA DACA TEAMA SI RUSINEA ITI CONDUC VIATA, VIATA TA E DUSA DE RAPA!

| Maothecat a răspuns:

Daca vrei poti discuta cu mine.Nu sunt psiholog, dar ma pricep cat-de-cat...te pot ajuta happy

| pinkroz a răspuns:

Sti daca vrei poti sa-mi zici mie problemele tale poate te pot ajuta am invatat si eu de la un viitor psiholog si nu-ti fa griji pentru. ca eu nu te cunosc si nu pot sa zic nimanui si nici nu o sa rad sunt intelegatoare dar daca nu vrei nu te oblig happy

| pinkroz a răspuns:

Sora mea e viitoare pshicoloaga si mo invatat cate ceva iti trimit idul meu de mess prin mesaj in orice caz

| mikilaina a răspuns:

Te salut kid,
Iti recomanda sa accesezi site-ul www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Aici, vei gasi mai multi psihologi, astfel incat poti alege unul in functie de preferinta, dar si de specializarile acestuia. Te felicit pentru ca vrei sa iti solutionezi problemele de natura psihologica, si sper ca pe topexpert.ro sa gasesti un psiholog asa cum iti doresti, care sa te sprijine si sa te indrume prin problemele vietii.

| pisikutza_9217 a răspuns:

Poti sa ai incredere in mine, daca vrei sa vb, id meu e ily_love. cats...ne auzim poate. sa stii ca orice ai avea pe suflet pai sa imi destainui fara sa rad eu de tine