| Boboc_Alexa_1997 a întrebat:

Buna TPU as vrea sfaturi feminine mi-a întârziat menstruația și am dureri de sâni deși nu știu ce mi se întâmplă am 19 ani eu și prietenul meu avem grija sa nu se întâmple nimic prin toate metodele deși recunosc uneori este neprotejat sunt genul de persoană care vrea sa fie sigura de orice as dori să știu ce se întâmplă deși de o eventuală sarcina nu știu ce să spun dar și luna trecută mi-a întârziat tocmai pe 1 a venit și poate este o răceală sau o întârziere de la frig un sfat din partea sexului feminin ar fi minunat

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai mai avut si in alte dati intarzieri ale menstruatiei e posibil ca totul sa se datoreze stresului, unei diete mai drastice sau chiar a dereglarilor hormonale. Atat timp cat tu si prietenul tau ati cautat sa va protejati nu vad de ce sa ti faci griji. Si durerile de sani pot fi un semn ca menstruatia urmeaza sa apara in urmatoarele zile.

| Boboc_Alexa_1997 explică (pentru HazelEyes77):

Mi-ai luat parca o piatra de pe inima jur

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Boboc_Alexa_1997):

Ma bucur.