| PeAcE a întrebat:

TPU!hee hee. As vrea si eu niste nume de catelush. E baietel. Mi l-a adus tata chiar azi. E de rasa din ala mic si n-am nici o idee cum l-ar putea chema. Funda celor mai frum nume!kiss

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Andy, Colin, Felix, Fred, Lord, Peter, Roky, Spyke, Will, Pufy, Maylo, Bylli.
sa-ti traiasca catelul.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pufulete love struck.

| alexa007 a răspuns:

Bubu, Piky, Priky, Piti, Negrila, Albilalaughing, Doghi, Luky, Oz, Ox, Oxy, Otto, Rex, Raf, Ron, Curaj caine fricoslaughing).

nu mai stiuhappy

| anonimaa a răspuns:

Chuy, pumpkin, happy, cjimky, sugar, nanook.
astea mi se par super funny!
bafta!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Beethoven!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Am vazut un catelus pe care il chema "Prosop" laughing Foarte amuzant happy

| rogvaiv10 a răspuns:

Toto totolino lucki(lachi se citeste sper ca ti-am fost de folos

| Meryem027 a răspuns:

Oh, sa-ti traiasca catelusul! Si eu am o catelusa si o cheama Leyla. De fapt, am doi caini : un bichon si un caucazian. :) Revenind la subiect, mie imi place in mod special, Max. Dar aici gasesti mai multe.http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html Numai bine!:*

| mjforever a răspuns:

Rutty
Lolly
Tasha
Andy
Bubbles
Emma
Boris
Rolly
Rocco
Ronnie
Rric
Ron
Taco
Bilbo
Crunchy
Penny
Benny
Alvin