| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu o idee la cum as putea sa i sp iubitului meu :d, iubi, iubitule... le sp toti as vrea ceva aparte (pot fi si in alte limbi) cele mai frum primesc >Funda::*

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i zici pe nume, eu cred ca mereu un zambet este mult mai important decat o alintare.Nu cred ca el asta vrea de la tine,sal alinti... sincer,un baiat se simte mai bine atunci cand este langa persoana pe are o iubeste,si un ZAMBET este (dupa parerea mea) un sentiment eliberat happy

P.S.> daca chiar vrei sal alinti,ai putea sa-i spui "prescurtarea numelui" (Alin-Ali; Bogdan-Bogdi; Daniel-Danii), sau o prescurtate a porecli... daca are, ori chiar sa-i dai tu o potecla(asa te va tine minte mereuwinking )
funda? happy

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Hooney,bebe,baby,pui,goanga,iubix,sufletel,amorcito,corasonule,

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Baby, Bubu, Bebe, Pui, Sweety. sau porecle mai dulci alea numelui.

| MadutzaB a răspuns:

Ii poti spune pui sau tzushca...mi se par foarte sweet aceste doua cuvinte:X

| stefii_5001 a răspuns:

Ii poti spune : Pisoiash, Tigruts, Sufletsel

| ynalove a răspuns:

Goangă.ştrumf.puiuţ. sau pur şi simplu numele lui pe un ton mai dulce