| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy, as vrea si eu niste sfaturi. Eu sunt sefa sefa clasei mele si trebuie sa propun niste activitati, organizarea a catorva cluburi, deocamdata m-am gandit la clubul paparatilor si as vrea sa ma ajutati cu mai multe idei. Cele mai multe propuneri primesc funda si fuditawinking :*.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poti sa organizezi qluri in masa, sunt sigur ca toti colegi tai se vor bucura (asta doar daca nu sunt tocilari).

| Elizabethzutzu a răspuns:

Puteti sa faceti Karaoke, Tinerii fotografi...