| iuliamanolache a întrebat:

Ce activitati trebuie sa fac in campania pentru a deveni sefa clasei? Raspuns rapid si bun funda

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Sa te implici in toate activitatiile atat scolare cat si extrascolare, gen excursii cu clasa. Sa ai strangi fondul clasei. Sa ai si rezultate bune la invatatura si sa nu fugi de la ore, este un lucru important.
Funda!

| Lupu_Alexia_Crina_1999 a răspuns:

In primul rand tine un discurs dar ai grija ca ce scrii in el sa fie adevarat(ceea ce poti face). Trebuie sa organizezi clasa.Pentru a face acest lucru trebuie sa ai autoritate.
Sper ca te-am ajutat!
Incearca asta.Eu sunt sefa clasei mele si a mers!