| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu nsite sfaturi in legatura cu Hallowenu...tongueSe face halloweenu la scoala la mine si m-am hotarat sa ma imbrac in tiganca si nu stiu ce as mai adauga in afara de rochie lunga. ceva gen batic. si o bluza cu buricul gol? ce as mai putea adauga?
Fundaaa

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Draga mea, simbolurile sarbatorii sunt vrajitorii, dracii, vampirii, moartea si alte fiinte mistice. Ce legatura are saraca tiganca cu moartea?

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Un trandafir in par(facut bucle),niste cercei mari,un fel de batic dala pe o parte a fustei cu bani pe el, buzele rosii, si cam atat
http://www.costumtematic.ro/products_pictures/andr_galben3.jpg