| Nataliaaaaa a întrebat:

Plss cititi intrebarea asta.happy Este pentru fete! big grinNu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala.sad PS: trebuie pe a 7-a. Eu m-am hotarat asa.
1.Niste jensi rupti, cu niste platforme albastre, un maieu roz fosforescent, si peste o bluza galbena fosforescenta, si in rest accesorii: bratari, oja roz, ochelari de soare, si mp4. Iar machiajul: niste luci, si rimel.
2. Daca este cald, m-as putea imbraca in rochie si platforme.
Spuneti cu ce haine sa ma imbrac?worried Imi dati niste link-uri? In orice caz la noi in scoala nu se poarta uniforme.Si eu nu sunt tipul de fata care poarta camasi si fuste si nici balerini.thinking Cel mai bun primeste funda!:*:*:*

PS: am 12 ani!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uau, mp4 a devenit accesoriu vestimentar? si vrei sa sperii ciori sau de ce te imbraci in roz fosforescent si galben fosforescent. poate te confunda careva cu semaforul

| mixxjim a răspuns:

Sper din tot sufletul sa se reintroduca obligativitatea purtarii uniformelor de la clasa 1 la a 12-a inclusiv. parintii tai te vad cum mergi imbracata la scoala, sunt de acord? Scuza-ma, ce ai descris tu acolo e tinuta de prostituata, nu de mers la scoala, eleva de 12 ani. sa-ti explic ce inseamna prostituata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un al accesoriu bun ar fi ceasul de la bucatarie agatat cu un siret dupa gat. Ceva in genul lui Flavor Flav.

| HonneyBunny a răspuns:

"PS: am 12 ani!"
Buna. Nu mi se pare o imbracaminte adecvata unei eleve de 12 ani. Inteleg ca suntem in 2012 dar totusi sa te duci in prima zi de scoala asa, e un pic cam indecent. Daca totusi vrei sa fii chic in prima zi de scoala :))hai sa incercam. In primul rand hainele alese de tine nu au o armonie a culorilor. Ce facem "curcubeu"?! Inlocuim jensii rupti niste jensii stramti cu buzunare pe o parte inchisi la culoare, gen cerneala, cum se poarta acum, platformele albastre cu niste pantofi cu toculet micut si daca vrei sa fii in pas cu moda cauta niste pantofi cu o fundita discreta pe bot si o culoare pala... gen crem, gri sau eu stiu. :-? Spui ca nu esti genul care sa poarte camasi, dar camasile sunt la moda. Uite un model foarte interesant http://img196.imageshack.us/img196/4042/asdadasle.jpg. Daca iti alegi o astfel de camasa ar fi bine sa iti iei si niste pantofi la fel la culoare. Si rozul acesta nu prea merge in prima zi de scoala, tot un crem sau un alb ar da bine. Si ca accesoriu, odata ce ai pe pantofi o fundita, daca ai un par bogat ceva in genul acesta ar sta foarte bine http://tiemeup.ro/fundita-de-par-mustar. Cat despre make up, un luciu discret si putin rimel.

| aria3r a răspuns:

Tocuri de 20 de cm hotpants si o bluza plasalaughing asa sigur atragi privirile si s te machezi foarte tare ochii negri si ruj rosu da?:*