| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU,as vreau sa am și eu niste părinți normali care sa nu se certe. Bine tata este bine dar mama exagerează mereu, se cearta de doua zile cu tata iar eu am ales sa mă schim, b să nu mai fiu fata aia care sa mă închid în mine sa mă tai la mâini, adică vreau să îmi văd de ale mele să nu mai mă intereseze când se cearta ei, ar fi mai bine?

Răspuns Câştigător
| wedonttalkaboutBruno a răspuns:

De ce doamne iarta-ma te-ai taia? nu-ti fa rau pentru asta, timpul le rezolva pe toate

| Byb2001 explică (pentru wedonttalkaboutBruno):

Da nu o sa mă mai tai sa mi-a mai spus o ruda care doar ea știe din familie mi-a zis că viața e și cu bune și rele și că nu merita sa mă tai

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Puțin probabil să faci tu ceva, eventual să-i aduci pe ambii la masa negocierii și să-și rezolve SINGURI problemele pe care le au. Că au

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar fi foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te inchizi in camera ta sa inveti sa faci alte activitati si sa nu te implici in certurile lor, numai daca acestea degenereaza.